> Részletes keresés

Telefon: 06-42/411-191Telefon 2: 06-42/411-191
Fax: 06-42/411-194Fax 2: 06-42/411-194
Internet: www.furdohaz.hu

A képek megtekintéséhez kattintson ide!

A Fürdõház fürdõrészlegének Nyitva tartása :
H-P 14:00-21:00 , Sz-V 10:00-21:00

A " SÓSTÓ FÜRDÕHÁZ-PANZIÓ " mûemlék épület - ahogyan a falán elhelyezett tábla is megörökíti - az elsõ városi gyógyfürdõ volt. Pazár István tervei alapján, már vízvezetékes rendszerrel, 8 szobával és 6 káddal 1911-tõl mûködött, majd 30 év viszontagságai után 2000-ben nyílt meg újra a gyógyulni és pihenni vágyók elõtt. A tetõtérben kialakított panzióban jelenleg 12 kétágyas szoba, 2 háromágyas, 2 egyágyas szoba, családok részére pedig 2 apartman áll rendelkezésre. A kényelmesen, modern bútorokkal berendezett szobákhoz zuhanyzó, WC tartozik, minden szobában minibár, rádió, TV és telefon van. A panzió elõtt õrzött parkoló található, amelyet vendégeink térítésmentesen vehetnek igénybe. Az egykori kabinok helyét - amelyekben a tó termálvizével töltött fakádak álltak - ma gyógyvizes medence, pezsgõfürdõ, szauna foglalja el. A termálvíz mellett a frissítõ - és gyógymasszázs is jó hatással van a szervezetre. A fürdõrészleg szolgáltatásait a panzió vendégei részére ingyenesek. Az épülettel szemben áll a helyreállított régi víztorony, amelyben információs iroda mûködik. Sóstón több étterem, zenés szórakozóhely található, de a város közelsége és jó megközelíthetõsége alkalmat ad arra, hogy egy séta során Nyíregyháza nappali és éjszakai életével is megismerkedjünk.

Főoldal |  Ügyfélkapu |  Kapcsolat |  Magunkról |  Partnereink |  Megyeszékhelyek |  Hirdetőink